5.ua

За минулий тиждень в Україні ліквідували майже 1500 пожеж та врятували 67 осіб

  За минулий тиждень підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) України  для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів здійснювали 4 виїзди для ліквідації надзвичайних ситуацій місцевого та регіонального рівнів.


  Про це 26 серпня повідомляє прес-служба рятувального відомств

  Зокрема зазначено, що протягом тижня виникло 2 надзвичайні ситуації місцевого та регіонального рівнів техногенного характеру, 1 надзвичайна ситуація місцевого рівня та 1 – регіонального рівня,  внаслідок яких загинуло 6 осіб, постраждалих немає.

  "Зокрема, 22 серпня о 6 год. 20 хв. поблизу залізничної станції Городище (Черкаська область) сталася надзвичайна ситуація регіонального рівня: під час руху вантажного поїзда, який складався з 35 цистерн з нафтою по 60 т кожна та 25 порожніх напіввагонів,  сталося сходження з рейок електровоза, 25 цистерн та 1 напіввагона, що призвело до розливу нафти з подальшим горінням. Вогнем знищено електровоз, 25 цистерн, напіввагон та 5 приватних житлових будинків, 5 господарчих споруд, будівлі станції технічного обслуговування і магазину, які були розташовані неподалік залізниці. Пошкоджено близько 300 м залізничного полотна та дві міські лінії електропередач", - повідомили у ДСНС.

  Пожежу локалізовано о 9 год. 50 хв., ліквідовано о 10 год. 42 хв. Жертв та постраждалих немає.

  Лише за минулий тиждень зареєстровано 1 тис. 667 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано67 осіб.

  Ліквідовано 1 тис. 498 пожеж, врятовано на пожежах 47 осіб та не допущено знищення вогнем343 будівлі і 51 од. техніки. На пожежах загинуло 21 особу, орієнтовні збитки, за оперативнимиданими, становлять 5 млн. 729 тис. грн.

  "З початку тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 70 виїздів, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 183 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн", - повідомили у службі.

  Також повідомляється, що протягом тижня на водних об’єктах загинуло 34 особи.

  "За оперативними даними, за тиждень виникло 532 дорожньо-транспортні події, внаслідок яких загинуло 77 осіб та постраждало 673 особи", - підкреслено у повідомленні ДСНС.
  Попередній матеріал
  На Луганщині ліквідували диверсійну групу терористів
  Наступний матеріал
  Міноборони РФ: затримані російські військові перетнули український кордон випадково
  Loading...