За місяць в Україні висадили 16 мільйонів садженців

  Толока по-українськи. У Секретаріаті Президента сьогодні заслухали звіт регіональних чиновників про те, як там виконують Указ Віктора Ющенка про озеленення. Результати толоки перевершили усі сподівання: за місяць в Україні висадили 16 мільйонів садженців.
  Рекордсменками стали дві області - Одеська та Вінницька - там посадили дерев стільки, скільки у решті регіонів разом. Севастополь звітував про благоустрій 5-ти дитячих майданчиків, які за площею сягають 25-ти футбольних полів.  А у Черкасах встигли створити 621-ну зелену зону. Такими темпами озеленення в будинку на Банковій були і втішені, і здивовані. Адже згідно зі звітом, Вінницька область впорядкувала теріторії у 4 з половиною рази більше, ніж площа самого регіону, а в Донецькій області одне дерево висаджували 65 дітей. А головне: у більшості регіонів не знайшли відповідальних ані за благоустрій парків та дитячих майданчиків, ані за розподіл  кошторису.

  Роман Безсмертний, заступник глави секретаріату президента: "Ми за цей місяць в Україні висадили 16, 2 мільона садженців, но ми тим самим побили всі рекорди, які можливі і неможливі. Чи то квадратно-гніздовим, чи то посівним способом садили. Тому прохання - звертайте на це увагу".
  Попередній матеріал
  9 терористів втекли з в`язниці у Марокко
  Наступний матеріал
  Сомалійські пірати досі не висунули жодних умов звільнення заручників
  Теги:
  Loading...