batkivshchyna.com.ua

За інформацію щодо вбивць міського голови Кременчука обіцяють 100 тис. грн

  За будь-яку інформацію, яка виведе правоохоронців на вбивць міського голови Кременчука на Полтавщині Олега Бабаєва, його друзі обіцяють 100 тис. грн винагороди.


  Вони створили створили спеціальний фонд для збору грошей, повідомляє ТСН.

  "У фонд уже назбирали близько 100 тис. грн. Але він значно збільшиться, адже друзі, знайомі телефонують і готові брати участь у зборі коштів, щоб як можна швидше з'явилися хоча б якісь зачіпки для пошуку та затримання злочинців", - розповів народний депутат України, кременчужанин Юрій Шаповал.

  У міліції вважають, що Бабаєва застрелили на замовлення. Про це свідчить холоднокровність, із якою було скоєне вбивство.

  За словами радника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка, стріляли із двох різних видів гладкоствольної зброї. Тож і вбивць, найпевніше, було кілька.

  У МВС розробляють чотири основні мотиви вбивства: це робота Бабаєва на посаді міського очільника, його бізнесові справи, побутові причини. Не відкидають навіть терористичний акт. Розслідування триває. І МВС просить про допомогу водіїв, які були в момент убивства в тому районі – надати відео з автомобільних реєстраторів.

  Як повідомлялося, міського голову Кременчука Бабаєва застрелили невідомі вранці 26 липня. Міліції вдалося ідентифікувати авто убивць.  Попередній матеріал
  У Грузії порушено кримінальну справу проти Саакашвілі
  Наступний матеріал
  У Вишгороді "мажори" із прокурорським посвідченням влаштували перегони і вбили людину
  Loading...