За фактом нападу на будівлю ОДА на Вінниччини відкрито кримінальне провадження

  За фактом нападу на адмінбудівлю - міліція Вінниччини відкрила кримінальне провадження. Містяни ж - після захоплення приміщення обласної ради та ОДА - створили народну раду. Кажуть - тепер цей орган представлятиме спільні інтереси громади.

   

  А її філії - планують створити в усіх населених пунктах області. Люди вимагають від силовиків, аби ті відкликали своїх колег зі столичного майдану та припинили вчиняти насилля щодо громадян. Ініціативну групу ради очолив народний депутат Андрій Шевченко. Нині - усі двері в приміщення обласної ради, окрім центральних - заблоковані. Активісти закликали не псувати державне майно та заявили - залишатимуться у приміщенні ОДА щонайменше до ранку. А медики оприлюднили інформацію, що у вранішніх сутичках постраждали 15-ро людей, шістьох, з них двоє міліціонерів - шпиталізували. 

  Лідія Діденко начальник Управління охорони здоров`я Вінницької ОДА: «Для медиків усі люди, не залежно – правоохоронці, мітингуючи, не залежно від того ми надаємо усім допомогу, тому на цю хвилину така інформація – 15 постраждалих, яким надана медична допомого з них 6 госпіталізовано силовик».

  Андрій Шевченко, депутат Верховної Ради: «Утворена Народна рада Вінниччини. Це та структура, яка буде координувати свої дії із народною радою України. Також утворений виконавчий комітет Народної ради Вінниччини.  Завдання Народної ради Вінниччини дуже просте – це підтримувати порядок в області, це не допущення репресій по відношенню до людей і це подальша координація своїх дій із людьми із громадою по всій Україні».

  Попередній матеріал
  Ескалації конфлікту і збільшення кількості поранених - серед мітингувальників очікують в урядовому кварталі
  Наступний матеріал
  Мирний мітинг у Чернігові перетворився на зіткнення протестувальників з міліцією
  Теги:
  Loading...