Ярослав Пілунський
Ярослав Пілунський 5.ua

"ЗА ЧАЙ.COM": колишній полонений в Криму, оператор Ярослав Пілунський на "5 каналі"

Тиждень разом з програмою "За Чай.сom" продовжиться кінематографічно. Сьогодні з нами у студії зачаює відомий український режисер Ярослав Пілунський

Уже надвечір на "5 каналі" чекайте оператора і режисера Ярослава Пілунського. Весною 2014-го року за його долею спостерігали світові медіа. Він був полоненим на початку "русской вєсни" в рідному Криму, після допитів якимось дивом вирвався на волю, але як "настаящій правасєк" став персоною нон-ґрата в Росії. 

Починав Ярослав з відео-кліпів та рекламних роликів. Отже його творчість бачили всі – це виднограї для ТНМК, Green Grey, Тіни Кароль, Анастасії Приходько, ТІК, Христини Соловій, The Hardkiss і ще багатьох вітчизняних зірок. 

Нині у творчому портфелі Ярослава – понад 300 робіт. Окрім документалістики ("Вавілон-13"), це і велике ігрове кіно, як от "Інді" чи "Вій 3D" (Велика Британія, Німеччина, Росія, Україна, Чехія) режисера Олега Степченка; "Брати. Остання сповідь" режисера Вікторії Трофименко. А ще – амбітний проект "Жовтий автобус", якому вже два роки. Для дітей-переселенців з окупованих східних теренів Ярослав Пілунський створив кінотабори. Це цілий дитячий університет, де навчають усіх ремесел творення кіно. Зняли діти вже чотири фільми, один з них завоював нагороду. 

Про культурний імунітет та ментальні вірусні епідемії інформаційної війни; про те, чому зомбі бояться камери; про злочини й доку-хроніку; про героїв та псевдогероїв; про втому, апатію та оптимізм творення. Чаюємо з Ярославом Пілунським як звично о 23:10 на "5 каналі". 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Голлівуд позаздрить": як знімають надзвичайне українське фентезі – ФОТО

Попередній матеріал
Будь-які зіткнення між українцями і поляками через закон про "бандеризм" можуть стати точкою неповернення – нардеп
Наступний матеріал
У штабі АТО повідомили про трьох поранених українських військових та одного травмованого
Loading...