mediarnbo.org

За час проведення АТО загинуло 7,5 тис. цивільних - Порошенко

  За час проведення Антитерористичної операції на сході України загинуло понад 2,5 тис. українських військовослужбовців та 7,5 тис. цивільних осіб

  Таке заявив Президент України Петро Порошенко на церемонії нагородження з нагоди дня ВСУ у вівторок в Києві, передає "Інфтерфакс-Україна".

  "Загальна кількість жертв вражає, вона досягла 10 тис. осіб. Росія позбавила життя не тільки більш 2,5 тис. наших військових з ЗСУ та інших силових структур, які обороняють країну і роблять це дуже професійно, але і 7,5 тис. цивільних осіб в Україні", - зазначив Порошенко.

  За його словами, у цей час у військових медичних установах країни на лікуванні знаходиться 125 поранених бійців. Деяких з них Президент відвідав у Центральному військовому госпіталі в Києві напередодні церемонії нагородження.

  Глава держави зазначив, що вся вина за убитих і поранених українців лежить на російській стороні. "Цей смертний гріх - на душах найвищого військово-політичного керівництва РФ, яка прагне відновити імперію і нехтує життями і долями людей", - підкреслив Президент.

  Нагадаємо, сьогодні, 6 грудня, у Міноборони повідомили, що у зоні АТО загинув український військовий.

  Попередній матеріал
  Скандал у Кореї: У компанії Samsung вибачилися за зв'язки із подругою президента країни, яку звинувачують у корупції
  Наступний матеріал
  Великобританія відправила фрегат стежити за кораблем РФ

  У зоні АТО загинув український військовий - Міноборони

  Лисенко: В Опитному від снайперської кулі загинув український боєць