З побутового непотребу донеччанин створює картини

  З побутового непотребу донеччанин Віталій Юренко створює картини. У його колекції - полотна з музичними інструментами, морськими лайнерами, паровозами та байками. Загалом творів близько сотні, більшу частину він роздарував. Нині майстер працює над картиною з гербом Донецька.

  Зазвичай такий непотріб люди викидають на смітник. А Віталій Юренко створює з мотлоху картини. Сировину для своїх творів донеччанин шукає не у мистецьких крамничках, а у технічних магазинах. Не гребує навіть підібрати якусь деталь на вулиці.

  Віталій Юренко, майстер: "С этого всего хлама который нас окружает, мы в нем уже повязли до такой степени, а его никуда не денешь. Но если его использовать в какой-то мере для каких то нужных и интересных работ. почему бы и нет. Для оформления интерьеров всегда можно использовать, найти какое-то оригинальное решение".
   
  Сантехнік Віталій Юренко стверджує - мистецтвом може займатися кожен. Усі свої, ще не реалізовані фантазії донеччанин буквально зберігає у старій валізі. Там деталі майбутніх шедеврів їх навіть друзі та знайомі приносять. Вони ж його перші прихильники.

  Олександр Сорокін, колекціонує картини з мотлоху: "Как говорила когда-то поэтесса: "Если бы вы знали из какого сора порой рождаются стихи", она предвозвестила из какого сора могут рождаться такие интересные штуковины".
   
  Лариса Юренко, сестра художника: "Его картины, которые он делает очень необычны чем – тем, что они делаются из ничего. Вот он увидел какую-то пробочку, крышечку, железячку он все это может приспособить к этой картине".

  Нині Юренко працює над створенням герба Донецька. Фігурки на емблемі – це зламані солдатики. Решта деталей - з консервної бляшанки. Символ міста замовили у майстра правоохоронці. Більшість робіт донеччанин роздає. Утім, мріє про персональну виставку. 

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Донецьк, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Іспанія обурена поведінкою монарха
  Наступний матеріал
  У незвичній для чоловіка ролі спробував себе американець
  Теги: