З фронту на відпочинок прибув батальйон десантників 95-ї бригади

  Зі Сходу країни до Житомира повернулися бійці 13-го батальйону 95-ї окремої аеромобільної бригади.


  Від початку березня десантники служили на Донбасі, захищаючи українські кордони. Сотні житомирян вийшли на вулиці міста, щоби зустріти своїх героїв.

  Дізнавшись про повернення десантників, житомиряни ділилися інформацією у соціальних мережах і готували урочисту зустріч. На вулицях почали збиратися ще з ночі. Зустріти своїх героїв, які повертаються з Донбасу, прийшли цілими родинами. Своїх рідних – десантників 13 батальйону 95 -ї аеромобільної – не бачили від початку березня.

  Колона прибула лише на світанку.

  Скільки військових повернулося додому і як довго вони перебуватимуть у відпустці – командування батальйону не розголошує. Також не розповідають подробиць служби. Кажуть лише, що 95-та бригада виконувала свій військовий обов'язок.

  Заступник командира батальйону Сергій Дзиба підкреслив: "Участь у звільненні Слов'янська, Краматорська, участь в боях у Донецькому аеропорту, це звільнення Тельманове, практично всі бойові задачі, які виконували Збройні сили – там приймала участь 95 аеромобільна бригада".

  Вдома підрозділ відновлюватиме свою боєздатність. Бійці радіють, що отримали можливість відпочити, але переконують: за першої ж нагоди повернуться до зони АТО і продовжать службу.

  Оксана Трокоз, Олександр Мельничук, Житомир, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Посилення санкцій проти Росії залежатиме від ситуації в Україні – Єврокомісія
  Наступний матеріал
  СБУ затримала злочинців, які за підтримки Росії планували теракти у Львові