5.ua

Ювілей Шевченка у Харкові переріс у антивоєнний мітинг

  Десять тисяч людей взяли участь в урочистому мітингу до ювілею Кобзаря у Харкові. Більшість учасників заходу тримали національні прапори, портрети Тараса Шевченка та мали синьо-жовті стрічки на одязі.

  Під час акції відбувся молебень за мир в Україні. Учасники акції поклали квіти до пам’ятника Шевченку та закликали вивести російські війська з Криму і не провокувати український народ до бойових дій. Завершився захід урочистою пішою ходою центром міста.

  Михайло Біляєв, учасник акції: «Он был патриотом и хотел независимости Украины. Я тоже хочу, чтоб Украина стала независимая от России, и от всего мира».

  Анна, учасниця акції: «Должно быть единение нации, а Шевченко именно олицетворение единения и независимой Украины. Дети должны знать кто это, уважать культуру своей страны, в которой они растут и воспитываются».

  Олександр Акулов, учасник акції: «Мы боимся агрессии, мы боимся того, что происходит в Крыму. Мы хотим сказать, что нет войне, что харьковчане за мир, и что харьковчане вместе сами в состоянии решить свои проблемы и нам не нужно никакого вмешательства».

  Попередній матеріал
  У «Мамаєвій слободі» вшанували Кобзаря
  Наступний матеріал
  СБУ розслідує 16 кримінальних проваджень за сепаратизм
  Теги:
  Loading...