Ющенко незадоволений темпами відновлення заходу України

  Невдоволення темпами відновлення західної України висловив Президент. Віктор Ющенко відвідав зону лиха і критично оцінив зокрема, як відновлюють дороги. На Івано-Франківщині досі до 17 сіл харчі та воду доставляють вертольотами, бо шлях, що з`єднує населені пункти з трасою, ще не відбудували. Президент пригрозив усім 6 губернаторам західного регіону звільненнями, якщо до середини листопада затоплені житла не відремонтують. У понеділок він пропонує уряду провести екстренне засідання, а у вівторок має намір зібрати Радбез, щоб обговорити відновлення західної України.
  Людмила Голоднік, 5 канал: "Забудовувати Донецьку вулицю частково будуть й донецькі будівельники. Вже за два місяці тут височитимуть двадцять нових будинків".

  Будівництво в місті Галич розпочалося у суботу. Перші будинки на колишньому пасовищі зведуть вже у жовтні, обіцяють забудовники. Подивитися, де невдовзі житиме, прийшла Оксана Петраш разом із чотирирічною донькою. Їхня оселя зруйнована вщент. Вже півмісяця вони шукають прихисток на ніч у знайомих.

  Оксана Петраш, мешканка м. Галич: "Зараз проживаємо у знайомих, оскільки житло непридатне для нас із дитиною. Нам подобається цей план, ми дуже задоволені".

  Мешканці Галича чекають на Президента від самого ранку. Обіцянкам місцевих чиновників віри не ймуть. Віктор Ющенко, оцінивши ситуацію на місці, обіцяє: Різдво люди зустрінуть у нових помешканнях.

  Віктор Ющенко, Президент України: "Різдвяні пісні ми будемо співати у новх хатах. Це в мене за сьогодні 5 мітинг. Вони мені набридли. Нам треба не мітингувати, а працювати. Тоді буде результат".

  Ці будинки мали зводити за типовим проектом уряду. Утім у області порахували - кожна така хатина обійдеться у 480 тисяч гривень. А держава виділила постраждалим від повені, в чотири рази менше. Тож місцева влада надала перевагу пропозиціям місцевих зодчих.

  Василь Крук, голова Галицької РДА: "Ці будиночки будуть дуже функціональні. І по ціні ми впишимося в габарит, який визначив уряд. І залучимо до цієї будови кошти наших спонсорів".

  Утім навіть на ці будинки коштів, виділених державою не вистачить. Фінансову підтримку пообіцяла Донецька область - там вирішили взяти шефство над містом. На зібрані гроші побудують оселі, яким не страшні будуть зливи та повені - обіцяють будівельники.

  Олексій Марковський, будівельник: "Він перестоїть мене, вас, моїх дітей, ваших і всіх наших правнуків. Певно, його зробимо із стократним запасом прочності".

  Людмила Голоднік, Олександр Зименко, 5 канал
  Попередній матеріал
  Іран запустив свій перший штучний супутник Землі
  Наступний матеріал
  2 літаки зіткнулися над Англією
  Теги:
  Loading...