17tv.com.ua

Юрист: Супротив кримських татар – це запорука звільнення Криму

За словами юриста-міжнародника, Росія відверто демонструє, що вона не збирається дослухатися та виконувати рішення міжнародних інституцій

Юрист-міжнародник Геннадій Друзенко в ефірі програми "Інформаційний день" на "5 каналі" зазначив, що сьогодні Путін невдало демонструє збирання земель СРСР.

"Путін відверто сказав, що Росія повертається в СССР, що розвал СССР був найбільшою геополітичною катастрофою. Він демонструє, невдало, збирання земель СРСР. Доля йому весь час показує, що він помилився як мінімум на півстоліття, але тим не менше, те, що йому вдалося "відтяпати" - говорити про правові механізми годі. Бо насправді Росія відверто демонструє, що вона не збирається дослухатися та виконувати рішення міжнародних інституцій", - зазначив юрист-міжнародник. 

За словами Геннадія Друзенка, логіка російської окупації Криму і державності розкручує репресивний апарат, але незважаючи на це на півострові залишаються люди, які чинять цьому спротив.

"Це залишає вогник надії, що все ж таки Крим, кримчан, особливо кримських татар не можна "укатати в каток", то там не все так однозначно, як хотілося б показати Путіну, що там суцільний "одобрямс". Це дуже схоже на традицію дисидентства в радянському союзі. Так, це світить спокій, що 10 діб, можливо санкції посиляться, бо сама логіка російської окупації Криму і державності вона розкручує репресивний апарат. Але те, що залишаються люди, які виходять і говорять: "А король-то голий" - це найбільш важливо. Бо оці люди своїм спротивом, демонстрацією альтернативи, демонстрацією, що можна не скоритися цьому монстру і є головною запорукою того, що Крим буде колись вільний", - додав Геннадій Друзенко.

Попередній матеріал
Смедляєв розповів про наслідки протестів "Путін, наші діти не терористи!" у Криму
Наступний матеріал
Створюють систему "павутин": армійці розповіли про тактику ворога у сірій зоні
Loading...

"Путін, наші діти не терористи!": у Криму одиночні пікети, окупаційна влада лютує з арештами

Окупанти залишили кримськотатарського активіста Караметова за ґратами

Чубаров: якщо заморозити питання Криму, то Росія винищить корінний народ півострова