5.ua

Юрікова: українці бояться Європи через необізнаність

  Понад 76% мешканців країни не перетинали кордон Євросоюзу, свідчать соціологічні дослідження. Найбільше українців цікавить рівень життя європейців, якість товарів та медичних послуг, з’ясували соціологи. Відповісти на ці запитання має національна інформаційна кампанія, вважає Марія Юрікова. Мовляв, усвідомити переваги підписання угоди про Асоціацію українцям допоможе вивчення досвіду життя європейських сусідів.  

  Марія Юрікова, заступник голови Представництва ЄС в Україні: "Українці мають страхи і це природньо. Люди не розуміють, що членство у ЄС означає для їх родин. Дуже важливо надати населенню відповіді на всі запитання, що їх цікавлять. Адже саме з цього починали країни, які нині є часткою Євросоюзу".

  Ігор Когут, політичний експерт: "У ці 22%, які бували у Європейському Союзі, ми очевидно внесемо або тих хто на прикордоні торгують, чи ті хто поїхали працювати в Італію, Іспанію, Португалію. Я думаю, що тільки 1% активно подорожуючих у справах. І ще є 2-3% політиків, бізнесменів, які собі можуть дозволити це".

   

  Попередній матеріал
  Квасневський і Кокс без коментарів залишили Верховну Раду [відео]
  Наступний матеріал
  Становище української мови в Україні
  Теги:
  Loading...