Юрій Рибчинський отримав Гоголівську премію

  Поет-пісняр Юрій Рибчинський - тепер володар Гоголівської премії. Цьогоріч таку відзнаку вручають удруге. Іменем Миколи Гоголя вшановують українських письменників, що пишуть російською.
  Рибчинський її отримав за особливий внесок в російськомовну драматургію. Загалом у доробку Юрія Євгеновича сім п`єс, написаних російською, серед яких найвідоміші уже стали рок-операми на театральних сценах - "Біла ворона" та "З днем народження, Едіт Піаф". Лауреату вручили дві тисячі доларів від меценатів, почесний диплом та медаль із зображенням Миколи Гоголя. Двохсотліття від дня народження письменника відзначатимуть першого квітня.

  Юрій Рибчинський, лауреат Гоголівської премії: "Я пишу і українською, і російською. може, воно було б інакше, але в мене колосальна кількість виконавців і театрів знаходяться в Росії. Якою мовою я можу писати для Малініна? Я пишу російською".

  Віктор Єрофеєв, член журі Гоголівської премії, російський письменник: "Гоголь просто связывает наши культуры, объединяет. Очень важно в эти дни, когда политика - да очень многое - находится в инфарктном состоянии, в это время культуры должны соединятся".
  Попередній матеріал
  Амністовані ув`язнені не поспішають на волю
  Наступний матеріал
  Чотири аварії з літаками в один день - є загиблі (репортаж)
  Теги:
  Loading...