Європейська партія готова до голодування через ситуацію з 5 каналом

  До безстрокового голодування через ситуацію з 5 каналом готова Європейська партія, що входить до складу фракції НУ-НС. Про це заявив лідер політсили Микола Катеринчук. До крайніх заходів партійці готові вдатися, якщо 5 та ТВі закриють.
  Учора ж Нацрада з питань телебачення та радіомовлення заявила, що готова провести прозорий та чесний конкурс на нові частоти для телеканалів. Тоді-таки вчора Окружний адміністративний суд Києва анулював рішення Нацради про виділення частот 5-му та ТВі.

  Таким чином суд задовольнив позов групи каналів "Інтер". Ситуація із втратою частот може призвести до втрати ліцензії - наголошує редакційна рада 5го каналу. А отже - без роботи опиниться півтисячний колектив, а Україна - може підтвердити репутацію держави, в якій згортаються свободи.  Редакційна рада 5-го каналу переконана - на суд тиснув голова СБУ, він же, за даними ЗМІ, співвласник телканалу Інтер, Валерій Хорошковський. Тому колективи 5-го і Тівіай звернулись до президента з відкритим листом. У ньому просять розібратися з ситуацією, а також відсторонити Хорошковського від виконання обовязків на період розслідування.

  Ганна Герман: "5 канал працює і буде працювати. 5 канал не закриє жоден суд, це я вам гарантую".

  Віталій Портніков, канал ТВІ: "Не може бути нормальною країна, в якій одна людина керує СБУ, опікується телеканалами, є членом Вищої Ради Юстиції і виконує доручення президента щодо розгляду ситуації із цензурою у ЗМІ. Країн, в яких лису пропонують оцінити якість курячого м`яса просто не існує на Європейському континенті".

  Іван Адамчук: "Болить те, що ця влада вдруге наступає на ті ж граблі. Ми пройшли 2004 рік. І навіть не могли спрогнозувати, що воно повернеться. воно повернулося..."

  Попередній матеріал
  Боделан повернувся до України
  Наступний матеріал
  У Польщі запровадили примусову кастрацію для педофілів
  Теги: