5.ua

Євромайданівці пікетували Прикордонслужбу – вимагали відставки Литвина

  Голову Державної прикордонної служби Миколу Литвина – у відставку. З такою вимогою пікетували цю установу громадські активісти та організації, які представилися представниками Антикорупційного та Люстраційного комітетів Майдану, Автомайдану, Автодозору, центральної ради сотників тощо.


  Перед головним офісом прикордонників активісти встановили бутафорний блокпост зі шлагбаумом. Таким чином виказують невдоволенням роботою прикордонників – від моменту, коли через кордон повтікали головні особи держави разом зі своїми скарбами, і дотепер, коли в Україну проникають заїжджі сепаратисти. За усе це головний прикордонник Литвин, брат екс-спікера і нинішнього депутата, має бути покараний і має визнати, що він не справляється з покладеними обов'язками, вважають активісти. Відкритого листа з такими вимогами передали представникам прикордонної служби.

  Щоправда, ті не погоджуються зі звинуваченням у бездіяльності. Як приклад, наводять сьогоднішню ніч: прикордонники Луганської області відбивалися на кордоні від нападників. Утім, часу на виконання своєї вимоги активісти дали небагато – о 17-й пообіцяли прийти знову, щоб почути відповіді. А до того часу блокпост стоятиме тут. Його охороняє песик, який, на думку пікетників, символізує роботу прикордонників.

  Попередній матеріал
  У США знайшли жінку, викрадену 10 років тому
  Наступний матеріал
  В Черкасах СБУ затримала організатора сепаратиського осередку
  Теги:
  Loading...