Євромайдан в Одесі ліквідували за рішенням суду

  Під покривом ночі. Євромайдан в Одесі ліквідували за рішенням обласного апеляційного суду. Його засідання відбулося вночі. Прибрати містечко просив юридичний департамент міськради.

   

  О 5-й ранку на одеському майдані було близько двох десятків учасників Євромайдану - міліція оточила їх по периметру. За словами очевидців, на площу зайшло близько 30 комунальників і понад сотня міліціонерів вони зібрали усі намети та прапори і завантажили їх у авто. Хоча перед цим - до мітингувальників приходив представник міськради і запевняв: штурму не буде. Трьох активістів заарештували. Одного з них у автозаку побили, бо він намагався знімати усе, що відбувається на мобільний телефон. Решта учасників одеського Євромайдану закликають усіх небайдужих прийти до пам’ятника Дюку сьогодні о шостій вечора.

  Сергій Гуцалюк, учасник одеського Євромайдану: «Моментатально, за яких ось 5 хвилин - у дуже жорстокий спосіб це все було знищено. Підігнали ГАЗель без номерів, туди все закидали. Чорного Олексу, який намагався своє майно утримати - потягнули в автозак».

  Попередній матеріал
  «Удар» відкрив «гарячу лінію» для усіх охочих підтримати Євромайдан
  Наступний матеріал
  У Чернігові «Беркут» зносить Євромайдан
  Теги:
  Loading...