Євромайдан на Майдані Незалежності: ніч 5-та

  П'ята ж ніч на Майдані Незалежності та друга у наметового містечку на Європейській площі - минула спокійно. Жодних сутичок не було. Люди зігрівалися запальними танцями та багаттям. Як це було - репортаж Олександра Аргата. 

   

  Руслана: «Go!Go!Go! O-o-ou! Я і ти!»

  Цілу ніч Руслана не дає спокою молоді, що лишилася ночувати на Євромайдані. Змушує стрибати, танцювати, водити хороводи і підспівувати. Свої пісні і не тільки. Окрім неї на Майдані інша зірка - Фагот. Каже одразу видно, що стоять тут за євроінтеграцію.

  Фагот, лідер гурту ТНМК: «Я дивлюся в очі людям, дивлюся навкруги і розумію, що якщо б це був мітинг за Митний союз тут точно сто відсотків вже хтось би нажрався, вже була б драка, вже хтось наблював би під себе. Бо вони хотіли б іти в Росію. А так дивись, всі посміхаються, всі розуміють один одного».

  Поки молодь розважається - аби їй не забракло сили виборювати європейське майбутнє - цей чоловік просто на Майдані готує куліш.

  Протестувальник: «Чтоб согрелись люди, чтобы прыгали лучше. Чтоб все слышали их, шумели, кричали лучше».

  А ці  роздають ковдри, аби не змерзли ті, хто чергують.

  Прибирання Майдану теж обов'язковий пункт. На Європейській площі роблять те ж саме - співають, пританцьовують, але атмосфера там підігріта ще й вогнищем. У залізних бочках розвели вогонь. Підвезли дров на багато днів вперед.

  Протестувальник: «Головне, щоб не створився настрій пікніку. Бо багаття воно може трошки розслабляти. Все має свої плюси і мінуси».

  Цієї ночі наметовому містечку можна було розслабитися. Єдиною пригодою за ніч став... короткотривалий сніг. На Євромайдані це змусило молодь згуртуватися ще більше.

  Перший протестувальник: «Круто! Сніг це добре».

  Другий протестувальник: «Сніг це краще ніж дощ. Тому що під дощем мокнеш».

  Третій протестувальник: «А під снігом весело! Може ще більше людей прийде в сніжки грати».

  Четвертий протестувальник: «А ще ми так гуртуємось, нам так теж добре».

  Олександр Аргат, Ольга Петрів, Іван Наконечний, Іван Головач, «5 канал».

  Попередній матеріал
  У Луганську заборонили акції протесту та мітинги до 14 січня [відео]
  Наступний матеріал
  До України їде голова литовського Сейму
  Теги:
  Loading...