Євро-2012: започатковано ініціативу з надання прихистку туристам удома [відео]

  Українські готелі закликають не зловживати інтересом до України іноземних уболівальників під час Євро-2012. Щоби хоч якось поліпшити імідж України, в одній із соціальних мереж була створена група "Ласкаво просимо". Учасники пропонують уболівальникам не лише заощадити на захмарних цінах, які готелі вже встановили, але й ближче позайомитися з побутом та культурою українців, пропонуючи безкоштовне поселення у себе вдома.

  Пенсіонерка Людмила Олександрівна у своїй квартирі незнайомців приймала не раз. У неї мешкали і учасники Помаранчевої революції, і Податкового майдану. Тому на ініціативу щодо вболівальників Єврочемпіонату - відгукнулася охоче.

  А ці хлопці, задля доброї справи, ладні потіснитися в офісі. Кажуть, зо два десятки гостей точно зможуть прийняти.

  Умови спартанські, зате частуватимуть із душею.

  Ініціатори задуму, запевняють: у містах, що приймають футбольний чемпіонат, таких гостинних господарів - принаймні кілька сотень. Директор Євро-2012 добрі наміри українців вітає. Проте до ініціативи - ставиться обережно.

  У готелях наполягають: безпечніше, ніж у них, іноземцям ніде не буде.

  А от киянка Леся, небезпеки у незнайомих туристах - не вбачає. Розповідає: таке гостювання, за кордоном, називають кауч-серфингом і вважають нормальною практикою. Сама в такий спосіб приймала гостей з різних континентів. 
   
  Засновники ініціативи - закликають українців не боятися запрошувати вболівальників до своїх осель. Щоби таким чином покращити імідж країни.

  Попередній матеріал
  Фідель Кастро відвідав Уго Чавеса у шпиталі
  Наступний матеріал
  Чи була "таємна вечеря" у Тимошенко? [відео]
  Теги: