Євро-2012: у Києві офіційно відкрили фан-зону [відео]

  Не справдився прогноз українського кабана-віщуна Фунтика. Сьогодні він напророкував перемогу у першому матчі збірній Польщі. Провидець мешкає у фан зоні на Хрещатику. Містечко для фанатів відкрили сьогодні зранку під звуки президентського оркестру.

  Усе заради Євро - Президентський оркестр не просто крокує і грає на ходу, музик навіть танцювати навчили.

  Зі сцени жбурляють м`яча, а українські дівчата у креативних вишиванках виносять на Майдан прапори усіх країн-учасниць Євро-2012 - так офіційно відкривається столична фан-зона.

  Головний талісман Євро - Зозулиця відтепер мешканка київської фан-зони. Вага скульптури - понад дві тонни, вона ще світиться уночі. Для фотосесій Зозулицю лишать тут до кінця чемпіонату, утім що це за скульптура, не всі розуміють.

  Однак головний мешканець фанзони - кабан-віщун Фунтик. Він уже готовий передбачати перемоги команд. Для ворожінь кнуру готують дві миски із делікатесом - кукурудзяні палички з молоком.

  Дві миски, два прапори. Перші пророцтва - на матч між Польською та Грецькою збірними. Поки кабана будять до роботи, вболівальники роблять ставки.

  І таки вгадали. Миску з польським прапорцем кнур облюбував першою. В іншому ворожінні Фунтик напророчив, що збірна Росії переможе Чехію.

  Щойно прилетів, і вже у фан-зоні. Швед Оскар просто валізами прийшов подивитися на місце для вболівань. Фан-зону облюбував, так само, як і ціни на пиво.

  90 тисяч уболівальників - стільки має вмістити столична фан-зона. Для туристів тут майже цілодобові розваги. На сцені - співають, танцюють. Продають сувеніри, а ще в перервах між матчами туристів вчитимуть ліпити вареники, варити борщ і карбувати українські монети:

  Юлія Фінгарет, 5 канал: "Окрім майстер класів тут ще й зможуть зробити такі кольорові малюнки і навіть зачіску у вигляді футбольного м`яча".

  Першого аншлагу у фан-зоні очікують вже найближчого понеділка, коли у столиці за перемогу змагатимуться збірні України та Швеції.

  Юлія Фінгарет, Юрій Підлісевич, 5 канал

  Попередній матеріал
  Перший матч Євро-2012. Польща-Греція - 1:1
  Наступний матеріал
  FEMEN влаштували оголений протест у Варшаві [відео]
  Теги: