5.ua

Євпаторійські зенітники послали сепаратистів з їхнім ультиматумом в Генштаб

  На ультиматум відповів командир військової частини А-4519 у Євпаторії полковник Матвієнко. Він твердить: законних підстав скласти зброю та передати об’єкт військовослужбовцям Чорноморського флоту Росії – немає.

  При цьому командир зауважує, що біля частини є лише озброєні люди без знаків розрізнення, які не пред’являють документів і називають себе «самообороною Криму». Тож полковник Матвієнко пропонує вести переговори з уповноваженими представниками Генштабу Збройних сил України та Міноборони. Командир частини також попереджує: якщо влада Криму вирішить заволодіти зброєю силою – потрібно буде евакуювати мешканців Євпаторії та навколишніх сіл через небезпеку вибухів, бо на складах зберігається багато вибухонебезпечних речовин.

  Нагадаємо, раніше командування зенітно-ракетного полку в Євпаторії закликали скласти зброю та віддати охорону об’єкта підрозділу російського Чорноморського флоту. Фотокопія відповідного документа з’явилася у соціальних мережах з підписом радника голови ради міністрів Криму – Юрія Жеребцова. У документі пропонували роззброїтися задля безпеки громадян під час підготовки до референдуму 16-го березня.

  Попередній матеріал
  США відправлять в Польщу більше винищувачів F-16
  Наступний матеріал
  Кримські сепаратисти відкидають можливість повернення до складу України
  Теги:
  Loading...