5.ua

Яценюка та родину Луценків не пустили до Тимошенко [відео]

  Не зустрілися із Тимошенко лідер парламентської "Батьківщини" Арсеній Яценюк і родина Луценків. Начальник Качанівської колонії Ігор Колпащіков заявив, у колоніях міста відвідування заборонено у зв`язку із загостренням санітарно-епідеміологічної ситуації у місті. 

  Тим часом, жодних проявів ГРВІ у Тимошенко вже не спостерігають. А лікування основного захворювання екс-прем'єрки продовжується у запланованому режимі. Про таке повідомили медики «Укрзалізниці». Але, через те, що у Харкові склалася небезпечна епідеміологічна ситуація, в лікарні запровадили обмеження на відвідування. Сьогодні у місті заборонили проведення масових заходів через зростання захворюваності на грип і ГРВІ. Хоча раніше в обласному лабораторному центрі прогнозували, що спалах недуги у цьому сезоні буде незначним.

   

  Арсеній Яценюк, лідер франції ВО "Батьківщина": "Я думаю, що вони роблять це в першу чергу з тією метою, щоби не допустити нікого на день народження Юлії Володимирівни. Ми до речі єдині в лікарні були, хто придбали для карантину відповідні спеціальні засоби. Вся лікарня без карантину ходить. і друге - відпрацьовується схема - через рішення про карантин по всій Україні не дати проводити мітинги".

  Проект закону про перерву у відбуванні покарання зареєстрували у парламенті. Під номером 3693 його розміщено на офіційному сайті ВР. Авторами є народні депутати Андрій Кожем`якін, Ірина Геращенко, Андрій Міщенко, Ірина Луценко та Геннадій Москаль. Водночас текст законопроекту на сайті ВР відсутній.

  Попередній матеріал
  Кожара заявив, що ні Україна, ні ЄС не готові до підписання асоціації
  Наступний матеріал
  Губернатор Івано-Франківщини запевнив, що наметове містечко не зачіпатимуть [відео]
  Теги:
  Loading...