Яценюка та Кучму не допитуватимуть у справі Пукача [відео]

  Печерський райсуд Києва відмовився викликати Арсенія Яценюка та Леоніда Кучму на допит у справі Пукача. Про це повідомила адвокат вдови журналіста, Валентина Теличенко, пишуть "Українські новини".

  За її словами, на засіданні суду у вівторок один із потерпілих у справі заявив клопотання про допит Яценюка. Мовляв, той у липні поточного року заявив, що Пукача возили із СІЗО на розмову з Віктором Януковичем і Володимиром Литвином. Друге клопотання - про допит Кучми - заявила адвокат Теличенко, однак обидва клопотання були відхилені. Також найближчим часом захисник Мирослави Гонгадзе проситиме заслухати свідчення і колишнього майора держохорони Миколи Мельниченка, який нещодавно повернувся в Україну.

  Валентина Теличенко, адовкат М. Гонгадзе: "Звичайно, шо я переконана, шо треба допитувати в якості свідка і Мельниченка, і різних посадових осіб, є необхідність витребовувати документи, про що я буду заявляти клопотання. Адже без встановлення мотивів - це ключове, без цього судове слідство не може вважатися повним - тобто, так чи інакше ми нікуди не зможемо уникнтуи необхідності - було замовлення чи не було замовлення. Тобто, так чи інакше, закінчивши остаточно з судовим слідством, державне обвинувачення перегляне свою позицію у зв`язку з тими обставинами, які було виявлено у суді". 

  Попередній матеріал
  Суд не надав Мельниченку дозвіл на свободу пересування [відео]
  Наступний матеріал
  Опозиція в суді оскаржить невизнання результатів виборів у 5-ти округах
  Теги: