5.ua

Яценюк засудив методи зміни керівника Першого національного

  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк вважає не припустимими для демократичного суспільства дії народних депутатів, які намагаються силою вирішувати кадрові питання. Тим більше в такій делікатній сфері, як Національна телекомпанія України.

  Про це повідомляє Урядовий портал.

  "Це не наші підходи. Країна, яка йде до Європейського Союзу буде сповідувати на ділі базові принципи та цінності європейської спільноти.

  Оцінку роботі керівництва Національної телекомпанії України має давати Кабінет Міністрів України відповідно до діючого законодавства країни." – наголошує Яценюк.

  Нагадаємо, група депутатів від ВО "Свобода" на чолі з Ігорем Мірошниченко змусила т.в.о. президента НТКУ Олександра Пантелеймонова написати заяву про звільнення за власним бажанням.

  Представники "Свободи", серед яких були нардепи: Мірошниченко, Іллєнко, Бенюк, Міщенко - приїхали в НТКУ о 19.30 і мали з Пантелеймоновим, за його словами, довгу і настирливу розмову. Після неї тимчасового очільника "Першого національного" змусили написати заяву, використовуючи, у тому числі і грубу фізичну силу.

  Попередній матеріал
  Антитерористичний комітет РФ не коментує вбивство Доку Умарова
  Наступний матеріал
  Російські військові відпустили викраденого командира української частини
  Теги:
  Loading...