5.ua

Яценюк: Україна вперше відзначить День Перемоги в умовах війни

  Утриматися від будь-яких дій, які можуть бути використані в інформаційній війні проти держави, закликав усіх патріотів України Арсеній Яценюк. Про це йдеться у зверненні прем'єра з нагоди Дня Перемоги.


  Глава уряду наголосив, що вперше за 69 років українці відзначають це свято в умовах війни, яку веде російський режим. "Уперше після 41-го року ворог перетнув кордони України, порушив її територіальну цілісність, анексував частину території, заслав сюди диверсійно-терористичні групи. Українці – мирний народ, який ніколи ні на кого не нападав. Але нам не залишили іншого вибору, як взяти до рук зброю" – відзначив Арсеній Яценюк.

  Прем'єр-міністр зауважив, що антитерористична операція, яка триває на Донеччині, скерована винятково проти терористів. Водночас, влада говорить з усіма, хто цивілізовано висловлює свої погляди. Зокрема, розпочато широкий діалог з питань нової Конституції. За словами Яценюка, головні зміни стосуються масштабної децентралізації влади. Крім того, додав прем'єр, мовний закон Ківалова-Колесніченка збережено в силі, тож у тих областях, де більшість людей говорить російською, вона має юридичний статус регіональної.
  Попередній матеріал
  Міноборони РФ продаватиме футболки з надписом "Ввічливі люди"
  Наступний матеріал
  Кремль торгується: обіцяє визнання виборів президента за припинення АТО
  Теги:
  Loading...