5.ua

Яценюк: Опозиція готова на будь-який компроміс, якщо мова йде про звільнення Тимошенко [відео]

  Зареєстровані у Верховній Раді законопроекти, які роблять можливим лікування Юлії Тимошенко за кордоном – це не результат спільної роботи фракцій і вони не є компромісними, заявляє представник президента у парламенті Юрій Мірошниченко. В ефірі «5 каналу» він наголосив, що Партія регіонів готова голосувати за ці документи разом з опозицією. Водночас лідер «Батьківщини» Арсеній Яценюк заявив, що опозиція готова на будь-які компроміси.

  Юрій Мірошниченко, представник президента у Верховній Раді: «Якщо буде включений законопроект Міщенка, який вже пройшов в комітет, до порядку денного, то фракція ПР готова за нього голосувати, але разом з опозицією – якщо це буде наше спільне консолідоване рішення».

  Арсеній Яценюк, голова фракції ВО «Батьківщина»: «Якщо мова йде про реальний сценарій звільнення Тимошенко і підписання Угоди, ми готові на будь-які компроміси. Ми можемо прийняти будь-яке рішення у форматі трьохсторонніх політичних консультацій - Янукович, місія Кокса-Кваснєвського і опозиція. Якщо ми знаходимо цей компроміс, ми вирішуємо це за 24 години».   

  Попередній матеріал
  Сьогодні у Білорусі Янукович і Путін обговорять Асоціацію України з ЄС
  Наступний матеріал
  Сьогодні у ВР голосуватимуть за законопроект щодо свободи мирних зібрань
  Теги:
  Loading...