5 канал

Яценюк: До кінця року в Україні з'явиться нова дорога Львів - Івано-Франківськ

  Цього року в Україні побудують нову дорогу Львів - Івано-Франківськ протяжністю 135 км.

  Про це сьогодні на розширеному засіданні уряду за участі голів обласних державних адміністрацій повідомив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

  "Загальний обсяг – 4 млрд в цьому році ми дали на дороги. У цьому році ми побудуємо одну дорогу. Це Львів-Івано-Франківськ загальною протяжністю 135 км. Вже зараз 40 км побудовано, і завдяки тому тендеру, який був проведений - скажу вам таку парадоксальну історію, якщо раніше 1 км дороги коштував на тендері $1 млн, що сьогодні складає 25 млн грн, а тоді це складало 5 млн грн, то зараз це також складає 5 млн грн., а не $1 млн - після проведеного тендеру по дорозі Львів - Івано-Франківськ вартість цього проекту була зменшена з 700 тис. на 510 тис.", - сказав він.

  Яценюк також додав, що виділено 110 млн грн на дорогу Одеса – Рені. "Тому невідкладно необхідно, щоб "Укравтодор" почав будівництво цієї дороги", - наголосив прем'єр.

  Нагадаємо, за словами міністра інфраструктури України Андрія Пивоварського, на ремонт доріг в Україні цього року було виділено 1,7 млрд грн.

  Попередній матеріал
  Оприлюднено фото руйнувань Авдіївки після обстрілів бойовиками
  Наступний матеріал
  У Слов'янську підірвали кафе, ймовірно протитанковою гранатою
  Теги:
  Loading...