5.ua

Янукович закликав силовиків контролювати виплати зарплат [відео]

  Контролювати виплату зарплат, закликав силовиків Віктор Янукович. 

  На урочистостях з нагоди Дня працівника соціальної галузі, президент наголосив: правоохоронні та контролюючі органи мають реагувати на невиплату зарплат на підприємствах. З його слів, заборгованість уже не перший рік становить близько мільярда гривень. Для розв'язання цієї проблеми, каже Янукович, треба шукати нові механізми, адже існуючі вже застаріли.

  Віктор Янукович, Президент України: «Особливо непокоїть ситуація, коли зарплату не платять працюючі підприємства, які випускають і реалізують продукцію, але не вважають за потрібне розраховуватись з тими, чиїми руками ця продукція зроблена. На кожен такий випадок повинно бути відповідне реагування, зокрема, правоохоронних і контролюючих органів».

  У Держстаті днями порахували: найбільші зарплатні борги у промисловості майже півмільярда гривень. А найменші, близько мільйона, у галузі мистецтва та розваг. Найбільша затримка у Київській та Донецькій областях. Найкраще ж гроші виплачують у Рівненській. Ще у вересні прем'єр Микола Азаров пригрозив тим хто допускає збільшення боргів із зарплат кадровими рішеннями та кримінальною відповідальністю. А у Мінсоцполітики сподівались, що бодай половину заборгованого українцям зможуть віддати до кінця цього року.

  Попередній матеріал
  Японія поскаржилась на Україну в СОТ
  Наступний матеріал
  Японія поскаржилася на Україну до СОТ
  Теги: