5.ua

Янукович відкрив Міжнародний інвестиційний саміт у Донецьку [відео]

  Реформування та модернізацію треба проводити Україні однак, швидкого результату очікувати не варто, зазначив Президент. Про таке чільник країни заявив під час відкриття шостого Міжнародного інвестиційного саміту в Донецьку.

   Віктор Янукович, президент України: «План модернизации – это наше домашнее задание. Мы это делаем для себя, никто нас не заставляет. Мы знаем, что если мы сегодня не перейдем на евростандарты технические, наш товаропроизводитель будет дискредитирован на европейском и мировых рынках, мы будем неконкурентоспособны».

  Цьогоріч інвестиційний саміт присвячений питанням зеленої енергетики та енергоефективності. Свої проекти представили понад 80 великих підприємств та наукових об’єднань. На вході учасників зустрічає п'ятиметрова фігура людини зі сміття. За задумом організаторів, ця експозиція означає епоху споживання. Представлено було і кілька проектів з переробки побутових відходів, та звільнення родючих земель.

  Олег Кузура, перший заступник директора КП «Донецький регіональний центр з обігу відходів»: «250 га сельхозземель, которые загрязняются полигонами. Смысл рашей идеи заключается в том, чтобы сократить количество полигонов до 11 штук, а вместо полигонов поставить перегрузочные станции».

  Арья Маконнен, посол Фінляндії в Україні: «Безумовно, фінські компанії зацікавлені в нових ринках, де вони могли би застосувати свій досвід та розширити свої знання. Фінляндія поставила для себе завдання, щоб чисті технології стали лідируючою основою країни. І щоб це був самий потужний бренд».

  Попередній матеріал
  Українцеві в Панамі офіційно інкримінували замах на убивство [відео]
  Наступний матеріал
  Міліціонер, що спровокував ДТП у Сумах був напідпитку