Янукович став головним лауреатом антипремії "Будяк року-2011"

  У Києві оголосили номінантів антипремії "Будяк року-2011". Це щорічна нагорода Української Гельсинської спілки за найбільш ганебні порушення прав людини в Україні.
  Цьогоріч було 19 номінантів. Переможців - шестеро. Власником головного - золотого будяка -став Президент України Віктор Янукович. Йому вручать премію за обмеження прав і свобод громадян та байдужість до масових порушень прав людини в Україні. За втручання у приватність українців будяка отримав Національний банк. Ще три премії - для Окружного адмінсуду, харківської судді, заступника Генпрокурора. І окремий будяк - для прем’єра Миколи Азарова, віце-прем’єра Сергія Тігіпка, міністра фінансів та глави Пенсійного фонду.

  Представник Української Гельсинської спілки: "Було дуже важко вибрати найгірших серед поганих, тому що було подано більше 20 заявок на різних органів і на на різних чиновників".

  Представник Української Гельсинської спілки: "Стосовно дипломів, то ось такі дипломи будуть передаватися разом з будяками. Це будяки, які ростуть на горі Олегівська, де знаходиться Українська Гельсинська спілка, ця гора раніше називалась Поминальною".

  Попередній матеріал
  Лідери Хорватії підписали договір про вступ до ЄС
  Наступний матеріал
  Масштабна пожежа в Індії - загинуло 73 особи
  Теги: