5.ua

Янукович нагадав, що доручив ГПУ розібратися з фактом демонтажу хати Чумака [відео]

  Президент України сьогодні в чергове нагадав, що доручив Генеральній прокуратурі розібратися з фактом демонтажу хати Чумака в селі Моринці Черкаської області - на Батьківщині Кобзаря.

  Таке Віктор Янукович заявив під час Гуманітарної Ради, яка була присвячена підготовці святкування до ювілею Тараса Шевченка. За словами президента, активна підготовка до річниці Кобзаря триває, і багато об'єктів, пов'язаних з іменем Шевченка, нині на реконструкції. І їхній захист у пріоритеті для української влади.

  Віктор Янукович, президент України: «Щоб встановити істину навколо демонтажу хати чумака в селі Моренці я доручив ГПУ в найкоротші строки перевірити обставини демонтажу та надати правову оцінку вчиненим діям наперед вимагаю від усіх керівників регіонів в процесі підготовки до ювілею діяти прозоро публічно заручившись підтримкою людей».

  У ГПУ вже пообіцяли найближчим часом дати правову оцінку обставин демонтажу хати чумака. Про це заявив генпрокурор Віктор Пшонка. Щоправда, точних термінів не назвав. Напередодні повідомляли, тамтешня прокуратура залучила до експертизи чимало фахівців із різноманітних відомств й організацій, утім, пообіцяли оперативно її завершити.

  Попередній матеріал
  Роз'яснень щодо затримок українських фур на російському кордоні вже вимагає вітчизняне Міністерство доходів від РФ
  Наступний матеріал
  Землетрус у Китаї