Янукович і Каськів обіцяють всім школам країни інтернет і планшети

  Швидкісний інтернет в усіх школах України з’явиться вже у 2015-му році. Таке під час урочистої лінійки в столичній школі №78 пообіцяв Віктор Янукович.

  Широкосмугове під'єднання до світової мережі здійснюватиметься в рамках національного проекту «Відкритий світ». Крім обов’язкового інтернету – школи забезпечать ще й планшетами. Цього року сучасні мультимедійні технології отримають понад 2 тисячі навчальних закладів. Перший етап – технічне обладнання для півсотні українських шкіл – запускають сьогодні, наголосив Президент. Як зауважили в Держагенції з інвестицій та національних проектів – «Відкритий світ» дозволить школярам стати безпосередніми учасниками навчального процесу.

  Владислав Каськів, голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України: "Дуже просто, я би сказав, спрощено можно розкласти проект і сказати, що це персональний комп’ютер для кожного учня і там - чи дошка інтерактивна. Але це не так. Це система, яка, перш за все, починається від джерела самої інформації, від освітнього порталу. Тому основа проекту - це інтерактивні мультимедійні уроки. Це те, що дозволяє кожній дитині особисто брати участь в начальному процесі - не статично, а як учасник процесу".

  Попередній матеріал
  У Вінниці митці опанували новий вид інтерактивного мистецтва
  Наступний матеріал
  У Тунісі пройшов опозиційний марш протесту
  Теги: