Янукович і Тимошенко потрапили до списку ворогів преси України

  Підсумки всеукраїнського антирейтингу "Вороги преси - 2009" оприлюднили Інститут масової інформації та Київська незалежна медіа-профспілка. Ворогом преси номер один назвали Генерального прокурора України Олександра Медведька.
  Причина - прокуратура Печерського району Києва відмовилася  порушувати кримінальну справу стосовно народного депутата-комуніста Олександра Ткаченка.  Нагадаємо, замість відповіді на запитання журналістки телеканалу СТБ він вихопив мікрофон і викинув його зі сходів. І власне Олександр Ткаченко - посів друге місце антирейтингу.

  На третій сходинці - Юлія Тимошенко. Екс-прем`єр-міністр заборонила присутність у студії певних журналістів під час політичного ток-шоу.

  Далі у списку Ганна Герман - за втручання і зрив політичного ток-шоу. Є у чорному переліку і місцеві чиновники. Зокрема, голова Житомирської райради  Сергій Крутій, який побив журналіста. Суддя Автозаводського районного суду Кременчука - він заборонив журналістові бути присутнім на відкритому судовому процесі. Міський голова Трускавця Лев Грицак потрапив до списку "Ворогів преси" за те, що заборонив журналістам відвідувати наради в мерії. За судові позови стосовно журналістів до антирейтингу зарахували екс-главу Секретаріату Президента Віктора Балогу та екс-голову Львівського апеляційного адмінсуду Ігоря Зварича. У списку торішніх ворогів преси  також Віктор Янукович. Який вимагав, щоби журналісти перед прес-конференціями узгоджували запитання, які мають намір поставити. 

  Попередній матеріал
  Путін та Ахмадінеджад потрапили до переліку ворогів преси
  Наступний матеріал
  У Киргизстані обіцяють гроші за допомогу у затриманні соратників Бакієва
  Теги: