telekritika.ua

Яневський пішов з "Громадського" через конфлікт з керівництвом

  Телеведучого Данила Яневського відсторонили на три місяці від роботи у прямому ефірі "Громадського телебачення". Про це повідомляється на сторінці телеканалу у Facebook.


  "Команда Громадського просить вибачення за непрофесійну поведінку нашого ведучого в ефірі з дослідником московського бюро Human Rights Watch Тетяною Локшиною", - сказано в повідомленні.

  "Громадське повинно дотримуватися задекларованих нами стандартів, надаючи можливість висловити власну позицію людям, яких ми запрошуємо в ефір. Кожна зроблена нами помилка дозволяє нам ретельніше оцінювати власну роботу та наближатися до стандартів якості", - наголосили на Громадському.

  За це порушення, як повідомляється, рішенням Редакційної Ради, Данила Яневського відсторонено від роботи у прямому ефірі на три місяці.

  Пізніше Яневський повідомив на своїй сторінці у Facebook, що звільняється з Громадського.

  "Прошу вважати цей допис заявою про вихід з числа членів ГО "Громадське телебачення". Прошу надалі не пов'язувати моє ім'я ані з ГО "Громадське телебачення", ані з ким-небудь з числа членів його Програмної ради. Дякую всім за підтримку", - написав він.
  Попередній матеріал
  Сьогодні з Луганська виїхало 267 мирних жителів
  Наступний матеріал
  У Черкасах усі російські товари маркуватимуть