9 травня у Дніпрі
9 травня у Дніпрі 5 канал

Якщо організаторів "тітушок" у Дніпрі не притягнуть до відповідальності, ми перетворимось на Сомалі – Тетерук

В ефірі "5 каналу" перший заступник голови фракції "Народний фронт" Андрій Тетерук розповів, до чого може призвести, якщо правоохоронні органи не покарають винних у побитті ветеранів АТО у Дніпрі 9 травня

"Якщо у Генеральної прокуратури та СБУ не буде питань до всіх тих, хто організував це побиття, хто спонсорував це, то буде питання у простих хлопців, які об'єднаються і зроблять все на свій розсуд. Але це руйнування нашої правової держави, ми перетворимося на Сомалі. Якщо держава не втрутиться і не покарає винних у побитті, держава почне розпадатися, тому що люди візьмуть право застосування сили на себе і у такому випадку держава не потрібна", – зазначив Тетерук.

"Люди потребують дуже простих речей, що держава буде виконувати свої функції. Якщо держава не буде їх виконувати, то вони самі будуть знаходити цю "тітушню", – додав він. 

Як повідомлялося, 9 травня під час акції "Марш перемоги" в Дніпрі сталася масова бійка. Унаслідок конфлікту по медичну допомогу звернулися шість поліцейських і вісім учасників масових заходів. Здебільшого постраждали учасники АТО.

Потому керівник МВС України Арсен Аваков звільнив керівників поліції Дніпропетровщини. 

Попередній матеріал
Конституційна рада Франції офіційно оголосила Макрона новообраним президентом
Наступний матеріал
"Укроборонпром" розробить спільно з міжнародними партнерами модифікацію Ан-132
Loading...