Як виїхати з Києва на свята [відео]

  Група громадських активістів на власному досвіді переконалася, що на новорічно-різдвяні свята виїхати залізницею з Києва майже неможливо через відсутність квитків. Залізничники іншої думки, і заспокоюють, що довезуть усих кого треба - тепер бо на популярних напрямках запроваджують додаткові потяги.

  Їй конче потрібно зустріти Різдво із батьками. Бо це традиція. Тому для киянки Ірини щодень починається з перегляду сайту Укрзалізниці. Вона перевіряє, чи не з`явився раптом квиток до Івано-Франківська. На перші числа січня.

  Дівчина уже навіть встигла обзавестись зв`язками із касирами, які обслуговують віп-каси. Дзвінок до однієї із них - також щоденний ритуал.  

  Залізничники визнають: квиток на період свят - то лотерея. Отримати його пощастить не всім.

  Виправдовуються - рейси і так збиткові. А щоби пустити додаткові потяги - треба чепурити старі вагони і наймати провідників.

  Ці дівчата - постійні учасниці студентських протестів. Сьогодні вони заявляють - студенти не можуть вибратися з Києва на свята. Тому на вокзалі  облаштували іграшкову залізницю. І припрошували перехожих побавитися несправжніми квитками.

  Утім, біля залізничних кас істерики немає. Черги не великі. На передноворічні дні квитки є. Відсутні - на перші числа січня.  

  Найпроблемніші напрямки - Ужгород та Івано-Франківськ.

  В Укрзалізниці пасажирам вкотре обіцяють - пустять додаткові потяги.

  Але на два вже призначені додаткові потяги до Івано-Франківська знайти квитки - для себе і доньки Ірині досі не вдалося. 

  Ольга Петрів, Ірина Герасимова та Юрій Підлісевич, 5 канал  

  Попередній матеріал
  У навчальних закладах перевіряють закупівлю і якість харчів
  Наступний матеріал
  Єфремов: Чонобильцям збільшать пенсії приблизно утричі
  Теги: