Діловий етикет
Діловий етикет Depositphotos

Як вразити бізнес-партнерів та "захопити світ": розкриваємо секрети ділового дрес-коду та мистецтва "small talk"

У п'ятницю, 11 травня, в ефірі програми "Час: Online" директор Австрійської вищої школи етикету Марі Буше розповіла, як успішно позиціонувати себе перед діловими партнерами
  • Як правильно вести переговори?
  • У чому полягають секрети формування образу елегантної жінки і правил виходу в світ?
  • Де навчитися основ столового та винного етикету?

Про мистецтво "small talk", діловий дрес-код, елегантність манер і мовлення, створення успішного бізнес-іміджу, правила поведінки під час трапези – говорили в п'ятницю, 11 травня, в ефірі програми "Час: Online" з директором Австрійської вищої школи етикету Марі Буше.

Довідка

10 і 12 травня в Києві проходитимуть перші заняття одного з найпрестижніших освітніх центрів, що спеціалізуються на професійному викладанні ділового етикету, світських манер і міжнародного протоколу.

Провести тематичні лекції та майстер-класи під час гастрономічних вечерь до Києва прибула Марі Буше – фахівець міжнародного класу з усіх видів етикету, член асоціації Protocol and Diplomacy International – Protocol Officers Association.

Ці події ознаменували старт роботи Австрійської вищої школи етикету в Україні.

Цей заклад має давню і славетну історію. Його було засновано 1867 року в Австрії під патронажем імператриці Єлизавети Баварської (Sisi, Elisabeth Amalie Eugenie, Herzoginin Bayern). Сьогодні «хрещеною мамою» Австрійської вищої школи етикету є графиня Marie de Tilly – дочка та внучка французьких дипломатів, нащадків старовинного дворянського роду.

Попередній матеріал
Біля Дніпра четвертий день не можуть загасити пожежу на сміттєзвалищі
Наступний матеріал
Три будинки під завалами: на Закарпатті стався зсув ґрунту
Теги: