Як треба рахувати голоси продемонстрували активісти КВУ, руху "Чесно" та "Відкрита політика"

  Як треба рахувати голоси продемонстрували активісти Комітету виборців України, руху "Чесно" та аналітичного центру "Відкрита політика". Вони самостійно підбили підсумок волевиявлення на 197-му окрузі в Каневі, що на Черкащині.

  Там за місце у парламенті змагаються самовисуванець Богдан Губський та Леонід Даценко від "Батьківщини". Нагадаємо, скандальний окружком не працює вже півтори доби. Наразі у Каневі порахували менше половини голосів. Це найнижчий показник в Україні. Громадські діячі взяли копії протоколів із мокрими печатками. Майже дві години їм знадобилося, щоби власноруч перерахувати голоси за кожного з кандидатів. За висновками активістів, на 197 ОВК із перевагою у 4672 голоси перемогу здобув опозиціонер Леонід Даценко. 

  Ігор Жданов, генеральний директор аналітичного центру "Відкрита політика": "Ми таким чином продемонстрували, що вибори в Україні можуть бути публічними, демократичними й прозорими, якщо того хоче влада".

  Олександр Черненко, голова ВГО "Комітет виборців України": "Сьогодні кілька мажоритарників і кілька членів комісій, які отримали від них, очевидно, непогані кошти здійснюють кримінальний злочин. Якщо те, що відбувається зараз в цих округах буде безкарним, тоді ці речі будуть повторюватися і в майбутньому".

  Попередній матеріал
  Британський парламент вимагає скоротити відрахування до бюджету ЄС
  Наступний матеріал
  Автівку активіста "Дорожній патруль" підпалили вночі невідомі [відео]
  Теги: