Всеукраїнський радіодиктант єдності 5 канал

Як політики та співачки за парти сіли: в ефірі пролунав Всеукраїнський радіодиктант єдності

Його могли написати всі охочі, а текст склали на рівні 9 класу

У день української писемності та мови вже традиційно артисти, громадські діячі, письменники, політики та всі охочі знову сіли за парти. Уже вшістнадцяте вони відзначили свято Всеукраїнським радіодиктантом єдності. Про це повідомляє "5 канал".

Як зазначається, перевірити свої знання до студії Українського радіо прийшли школярі та відомі українці. Щоправда, політиків, які згодилися перевірити свої знання мови, виявилося небагато.

За словами автора диктанту Олександра Авраменка, як і в попередні роки, текст був порівняно нескладний, приблизно на рівні 9 класу. Утім, ті хто його писав, найбільше "спотикалися" на розділових знаках, яких було чимало. Це створило невеликі труднощі у написанні диктанту іменитим українським письменникам та діячам.

"Мені здається, що я написав диктант добре. Є якісь такі дрібні сумніви, от, наприклад, заголовок коли ставиться, то люди кажуть, що раніше ставили крапку після заголовку, а хтось не ставить. Це такі суперечливі моменти", – пояснює письменник Василь Шкляр.

"Мені здається, він був не такий складний, як минулого року. Для мене найскладніше – це писати від руки, тому що ми звикли набирати на комп’ютері, і це писання - рука болить, незвично. Я навіть коли перечитувала, сама деякі літери не впізнавала там", – каже співачка Анжеліка Рудницька.

Дивіться також: Говоріть державною: Активісти дослідили, як часто українці застосовують рідну мову

Попередній матеріал
У Київській області ліквідована нарколабораторія – СБУ
Наступний матеріал
Політична підтримка чи летальне озброєння – аналітик про відносини України із США

Українські телеканали у 1,5 разу збільшили трансляцію заборонених російських фільмів – інфографіка

Говоріть державною: Активісти дослідили, як часто українці застосовують рідну мову

Відсьогодні українських пісень на радіо побільшає

Український режисер Сергій Лозниця отримав нагороду "Золотий Голуб" за фільм "Аустерліц"