картка АТО 5.ua

Як отримати "Соціальну картку учасника АТО" і які пільги вона дає

Соціальні картки почали видавати з квітня 2016 року

За ініціативою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО "Українці разом!" створено програму "Соціальна картка учасника АТО", яка дозволяє учасникам бойових дій на сході України та членам їх сімей отримувати необхідну допомогу.

"З початку бойових дій ми об’єднали зусилля волонтерів, підприємців, наших побратимів з різних військових підрозділів і спільними зусиллями реалізували цю програму", – сказав у програмі "Інформаційний ранок" на "5 каналі" голова Всеукраїнського об’єднання учасників АТО "Українці разом!" Руслан Руденко.

Соціальні картки почали видавати з квітня 2016 року. Всі, хто мають посвідчення учасника бойових дій, мають право безкоштовно отримати соціальну картку учасника АТО.

На сьогодні вже реалізовано програму, що отримують картки учасники бойових дій та сім’ї загиблих героїв. Картку можна отримати, подавши заявку на сайті kartka.ukrazom.org, внесені дані перевіряються. Для отримання картки необхідно надати ідентифікаційний код, посвідчення учасника бойових дій (УБД) або відповідний документ, що підтверджує причетність до участі в АТО.

Попередній матеріал
"Укрзалізниця" запустить швидкий щоденний пасажирський поїзд "Хмельницький–Лисичанськ"
Наступний матеріал
Україна відчуватиме наслідки "закону Савченко" ще щонайменше півтора роки – Аваков
Теги:
Loading...