Як Кучма втретє до Генпрокуратури ходив [репортаж, відео]

  Леонід Кучма не оскаржуватиме порушення проти нього кримінальної справи. Другий президент України заявляє, що хоче дійти до суду і виправдатися. Сьогодні він уже втретє ввідвідав слідче управління Генпрокуратури. Слідчі знову провести очну ставку між ним та колишнім охоронцем Миколою Мельниченком. Однак на прохання адвокатів Леоніда Кучми її перенесли.

  Показати груди екс-президенту дівчата із руху Фемен прийшли завчасно. От тільки Леоніда Кучму не дочекалися. Показують оголене тіло журналістам. На плакаті радять Кучмі тікати, хоча знають йому нічого не загрожує.

  Активістки FEMEN: "Ми знаємо, чим це закінчиться. Кучму виправдають".

  Побачити жіночі принади Кучмі завадили столичні затори. Через них запізнився на допит. Останні метри до ГПУ долає пішки.

  За вихідні Кучма встиг прочитати обвинувачення проти себе. Формулювання не змінилося - перевищення посадових повноважень, які й призвели до смерті журналіста Гонагадзе. Провини не визнає - готовий доводити це до останнього. Для успішності справи озброївся новим адвокатом.

  Ще один адвокат Кучми - Ігор Фомін. Він же фігурант інших резонансних справ - захищає Юрія Луценка, Євгена Корнійчука та Богдана Данилишина. Свого часу Фомін захищав і Олексія Пукача. Його колега - теж колишній адвокат Пукача побачив порушення.

  Сергій Осика, колишній адвокат О.Пукача: "Він не може бути по одній справі, його не визнають адвокатом"..

  Услід за Кучмою до ГПУ прибув його колишній охоронець Микола Мельниченко. Вкотре хоче зустрітися із президентом на очній ставці. Цього разу привіз із собою адвоката.

  Не минуло й години, як Кучма з Мельниченком вийшли з ГПУ - очна ставка знову не відбулася. Новий адвокат екс-президента попросив перерву - ознайомитися із документами.

  Леонід Кучма, Президент України (1994-2005): "Я не боюсь его - пусть он боится".

  Втретє слідчий Генпрокуратури намагався звести в одні кімнаті Кучму і Мельниченка. І знову безрезультатно. Чергову спробу призначив на середу - пообіцяли прийти обоє.

  Роман Сухан, Денис Ковальов, Владислав Каретник, 5 канал

  Попередній матеріал
  Чемпіонат НХЛ наближається до завершення
  Наступний матеріал
  В ГПУ допитають Медведчука, Деркача і Марчука
  Теги: