Як Infostore став першою жертвою боротьби з порно

  Міліція занурюється у всесвітню мережу Інтернет. Та розпочинає масштабну боротьбу із розповсюдженням порнографії. Першою жертвою став популярний вітчизняний сайт Infostore.
  Один із керівників порталу Infostore Олексій Мась підсумовує наслідки раптового нальоту міліції. Двадцять серверів та близько тридцяти комп’ютерних блоків – усе це правоохоронці винесли з приміщення. За підозру у поширенні порнографії. Проте Олексій запевняє: до такої діяльності сайт жодним чином не причетний. Стверджує: обладння вилучили через відмову співпрацювати з правоохоронцями.

  Олексій Мась: "Они приехали сперва к нам и предложили отправить пользователям письмо с предложением прислать порнопродукцию, а телефон дать милиции. И потом когда нас арестовывали, они так и сказали - "нужно было идти на сотрудничество"....

  Нічого не пропонували і ні про що не домовлялися – відповідають у міліції. У правильності свої дій не сумніваються. Підрахували - 80% файлів на Інфосторі становила порнографія.

  Михайло Андрієнко, начальник Департаменту боротьби зі злочинами, пов`язаними з торгівлею людьми МВС України: "Ми їх попереджали, вони нас не послухались. Там вільно передавались порнофайли"...

  Шляхетні наміри міліціянтів інтернет-асоціацію країни не переконали. Її керівництво обурюється - і радить правоохоронцям боротися передовсім з користувачами, які розміщують порнопродукцію.

  Тетяна Попова, голова інтернет асоціації України: "Технически это невохможно все проверить и нет такого закона о том, что нужно следить за информацией, которая размещается на сайте".

  Через вилучення комп`ютерів Infostore нині не працює. А правоохоронці заявляють - лише цим сайтом не обмежаться. Стежитимуть за всіма вітчизняними сайтами, де з`явиться бодай один порноролик. 

  Азад Сафаров, Олена Сорокіна, 5 канал
  Попередній матеріал
  Відзнаки "Будяк року" вручала Українська Гельсинська спілка
  Наступний матеріал
  Квартири у Києві здешевшали вже на 30%
  Теги:
  Loading...