5 канал

Як "Бориспіль" вітав свого стомільйонного пасажира

Аеропорт ретельно рахує своїх пасажирів, починаючи ще з 1993 року

Міжнародний аеропорт "Бориспіль" сьогодні, 17 січня, вітав свого стомільйонного пасажира. Переможців виявилося одразу двоє – молода пара з Одеси, яка купила щасливі квитки до Дубаї.

Віталій Лозовський зробив подарунок до дня народження своїй дівчині Олені – тижневий відпочинок у Об'єднаних Арабських Еміратах. А в результаті їх буквально засипали подарунками як стомільйонних пасажирів. Керівництво летовища божиться, що жодних підтасовок чи махлювань – одеситам справді просто пощастило.

"У нас є єдина база даних, в якій підраховується кількість пасажирів. І ми знали вже давно, що ми наближаємося до моменту, коли у нас буде стомільйонний пасажир. Ми приблизно знали день. Вчора ми вже знали точно, що це буде сьогодні вранці. Ми не знали тільки, на якому рейсі і який пасажир опиниться стомільйонним", – пояснив в.о. гендиректора аеропорту "Бориспіль" Євген Дихне.

У "Борисполі" ретельно рахують своїх пасажирів, починаючи ще з 1993 року. Кажуть, що їх кількість невпинно зростає, і такими темпами не за горами уже новий ювілейний щасливчик. А Віталій і Олена ранковим рейсом полетіли у теплі краї – з купою подарункових сертифікатів від столичних ресторанів, готелів та концерт-холів.

"Ніч в апартаментах в Києві, пледи, пляшечка, купа солодощів якихось. Це такий шок, що ми поки що навіть не розуміємо", – поділився радістю Віталій.

Попередній матеріал
Міноборони: Ворог протягом двох годин вів мінометний вогонь по Авдіївці
Наступний матеріал
Спілкування з представниками ЗМІ Павла Клімкіна та діючого голови ОБСЄ Себастіана Курца - відео
Loading...
У аеропорту "Бориспіль" вилучено радіоактивний годинник

У аеропорту "Бориспіль" вилучено радіоактивний годинник

У аеропорті "Бориспіль" прикордонники не випустили до Лівану "живий" багаж

У аеропорті "Бориспіль" прикордонники не випустили до Лівану "живий" багаж

В аеропорту Бориспіль на пасажирку впала плита

В аеропорту Бориспіль на пасажирку впала плита