kmu.gov.ua

Яценюк доручив полегшити процедуру отримання біометричних паспортів

  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив спростити процедуру видачі біометричних паспортів.

  Про це він сказав під час презентації процедури оформлення біометричних паспортів у Будинку уряду, повідомляє урядовий портал.

  Яценюк підкреслив, що термін процедури оформлення паспорта має бути не більш як 20 хвилин: "Такий повинен бути технічний регламент. Треба людей навчити, щоб вони вміли з технікою працювати".

  За нинішньою системою, зазначив він, при оформленні паспорта необхідно сплатити три квитанції: "Це треба звести в одну. Повинен бути один платіж. Спростити все для людини максимально, щоб було швидко, просто, щоб не бігати по касах, не виписувати десятки квитанцій і витрачати власний час".

  Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков доповів, що наступного тижня до парламенту буде внесений відповідний законопроект.

  За словами Яценюка, зараз термін видачі паспортів скорочується з 30 до 20 днів, а термін видачі за прискореною процедурою – із 10 до 7 днів. Водночас, він наголосив на необхідності ще більше скоротити терміни видачі паспортів: "Основна проблема – що вони друкуються в Києві, на поліграфкомбінаті "Україна", і їх треба доставити безпосередньо в області. Це проблема транспорту. Думайте, як її вирішувати", - звернувся Яценюк до Авакова і голови Державної міграційної служби України Сергія Радутного.

  Також глава уряду доручив зняти обмеження на видачу паспортів для всіх категорій громадян.

  У свою чергу Радутний зазначив, що в процесі виготовлення паспорта відсутні посередники чи приватні компанії. Цим займаються винятково працівники Державної міграційної служби.

  Попередній матеріал
  Військових, які постраждали у ДТП на Донеччині, помістили у київські медзаклади
  Наступний матеріал
  Олланд заявив, що загрози для Франції не закінчилися

  Видача біометричних паспортів в Україні почнеться з 12 січня - Яценюк

  Глава МЗС України показав нові біометричні паспорти для українців

  Біометричний паспорт для українців коштуватиме 518 грн

  У МЗС заявляють, що українці з біометричними паспортами восени 2015-го зможуть їздити в ЄС без віз