Facebook / Юрій Луценко

"Я не дуже бачу судову перспективу цієї справи" – головний редактор "РБК-Україна" прокоментував затримання Гужви

В ефірі програми "Інформаційний день" на "5 каналі" головний редактор інформаційного агентства "РБК-Україна" Сергій Щербина прокоментував затримання Ігоря Гужви

У п'ятницю, 23 червня, головний редактор інформаційного агентства "РБК-Україна" Сергій Щербина в ефірі "5 каналу" зазначив, що перш ніж робити висновки щодо затримання головного редактора інтернет-видання "Страна.ua" Ігоря Гужви, варто дізнатися на чому в цій справі ґрунтується слідство.

"Я не дуже бачу судову перспективу цієї справи і я не уявляю як її можна довести, але я б дуже хотів почитати, перш ніж робити якісь висновки, почитати повідомлення про підозру, хоча б про що там було написано, на чому ґрунтується слідство. Тобто, якщо там достатньо доказів, чи є якісь, як обіцяє Юрій Віталійович, фото- відео та аудіозаписи, від цього буде багато залежати. Я поки не можу сказати на скільки це обґрунтована справа, поки я не бачив документів. Якщо буде опубліковане повідомлення про підозру, можна буде робити з цього висновки", - зазначив Сергій щербина.

За словами головного редактора "РБК-Україна", дискусії стосовно приязні, чи неприязні до персони Гужви йому ніколи не подобались, оскільки ті чи інші персони на медіаринку, поки вони не порушують законодавсто України, мають право на своє існування.

"Є медіаринок, в цьому медіаринку є певні учасники, вони нам можуть подобатися чи не подобатися. Поки вони не порушують законодавство України, вони мають право на існування. Якщо це якесь порушення законодавства України, починаючи від статті за вимагання закінчуючи статтею про Нацбезпеку, тоді правоохоронні органи мають право поставити питання. Але знову ж таки, треба повертатися до документів та читати що є, які докази та в чому звинувачують", - додав Сергій Щербина.

Як повідомлялося, увечері в четвер, 22 червня, в Києві затримали головного редактора інтернет-видання "Cтрана.ua" Ігоря Гужву. Як повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко, Гужва вимагав та отримав $10 тис. за нерозміщення компрометуючих матеріалів на чинного політика.

Додамо, у п'ятницю вранці, 23 червня, народний депутат з фракції Радикальної партії України Дмитро Лінько підтверджує, що головний редактор видання "Cтрана.ua" Ігор Гужва вимагав у нього гроші.

Попередній матеріал
Наздогнати та знешкодити: як у Кропивницькому поліцейські "автомобільних втікачів" затримували
Наступний матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО - відео
Loading...

Затримано головного редактора "Страна.ua" Ігоря Гужву – Луценко

Гужва вніс призначену судом заставу в 1 млн грн

Головред газети "Вєсті" Гужва повертається до України