майстерня
5.ua

У Вінниці діти виготовляють святкові прикраси для українських військових

  У міських бібліотеках Вінниці облаштували майстерні, в які до 14 січня можуть приходити діти, щоб виготовити святкові прикраси.

  Приладдя та матеріали надають бібліотеки. Змайстровані сувеніри планують передати українським захисникам на Схід. 8-річна Вероніка Мельничук впродовж тижня приходить до міської бібліотеки робити новорічні іграшки. Вирізає та старанно розфарбовує обереги для захисників Вітчизни.

  "Я роблю новорічну іграшку для захисників АТО, щоб вони думали, що ми про них не забули... там янголятко, а я вибрала саме це, бо воно може захистити їх", - розповідає Вероніка.

  Заготовки для іграшок замовляють у місцевих майстрів або купують через Інтернет. Кошти на це виділила міська влада. Інколи матеріали для майбутніх ялинкових прикрас діти приносять з собою. Маленькі майстри їх спочатку ґрунтують спеціальною речовиною. Потім розфарбовують, використовуючи різні художні техніки. Опанувати їх допомагають працівники бібліотек.

  Тут же, у бібліотеках, збирають теплі речі та продукти. Потім усе - разом із дитячими малюнками та поробками - запакують і передадуть через волонтерів на передову.

  Олена Бучацька, Олександр Семенов, Вінниця, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Країни ОПЕК відмовляються скорочувати видобуток нафти для стабілізації ціни
  Наступний матеріал
  В Міноборони пройдуть кадрові чистки

  Дід Мороз і Снігурка прийшли до лежачих поранених у київському шпиталі

  Дніпропетровськом бігали голі Діди Морози

  У Британії знайшли листа Санта Клаусу, написаного 100 років тому

  Санта-Клаус розніс по всьому світу 6 млрд подарунків