У лютому столичне метро може подорожчати з 2-х до 4-х грн.

  Із двох до чотирьох гривень можуть підвищити вартість проїзду в столичному метро вже з лютого. В адміністрації підземки очікують, що Київрада ухвалить відповідне рішення вже наступного тижня.

  Зо два десятки хлопців та дівчат пікетували адміністрацію київського метрополітену. Вони проти підвищення ціни на проїзд з двох до чотирьох гривень.

  У прес-службі підземки тим часом заявляють: собівартість однієї поїздки в метро – три гривні і шістнадцять копійок. Щоби ще й вчасно ремонтувати рейки та вагони – платити за проїзд кияни мають 4 гривні. Від подвійного стрибка тарифу населення відволікають проїзними.

  Виходить, щоб такий проїзний був справді вигідний – пасажир має протягом місяця кататися щодня в метро щонайменше 5 разів. Є й інші два види проїзних – на 60 поїздок за 190 гривень. У цьому разі вартість однієї поїздки буде трохи більше трьох гривень. Найдешевший проїзний коштує 150 гривень. Він розрахований на 46 подорожей підземкою.

  Тож, зрештою ціни на проїзні будуть такими:

  300 гривень – безлімітний проїзний;

  190 гривень – 60 поїздок по 3,16 грн. кожна;

  150 гривень – 46 поїздок по 3,26 грн. кожна.

  Якщо ціни не піднімуть – метрополітен лякає своїх пасажирів небезпечними потягами, які позапланово зупиняються в тунелях й їздять зіпсованими рейками.

  Шокувати певні категорії пасажирів новими тарифами можуть вже від початку лютого. Наступного тижня Київрада вперше збереться на сесію після Нового року й може затвердити нову ціну за жетон.

  Попередній матеріал
  В центрі Одеси вибухотехніки підірвали підозрілу сумку
  Наступний матеріал
  Захист Савченко перевіряє інформацію про переведення льотчиці в інше СІЗО
  Теги: