У центр Києва завезли більше двох тисяч правоохоронців

  Більше двох тисяч правоохоронців задіяні для підтримки правопорядку під час масових заходів у центральній частині столиці

  Як повідомили у прес-службі ГУ МВС України в Києві, згідно з поданими заявками в центрі столиці 28 грудня відбуватимуться заходи з масовою участю громадян.

  "У зв'язку з цим столична міліція працює в посиленому режимі з охорони громадського порядку. Для підтримання належного правопорядку в урядовому кварталі задіяно більше 2100 співробітників міліції, бійців Національної гвардії України та представників громадських формувань", - йдеться в повідомленні.

  Також у прес-службі підкреслили, що столичні правоохоронці звертаються до громадян - організаторами учасникам масових заходів з проханням дотримуватися вимог чинного законодавства, не створювати конфліктних ситуацій і не піддаватися на можливі провокації.

  "Працівники міліції будуть реагувати на будь-які прояви неповаги до Закону та скоєння правопорушень незалежно від статусу і політичних поглядів порушників", - запевнили представники МВС.

  Попередній матеріал
  На відновлення авіаційної інфраструктури Донеччини піде 28 млн євро - ДонОДА
  Наступний матеріал
  Байден долучив Майдан до особистого Топ-10 подій у світі

  Кличко закликає створювати дружини, які контролюватимуть правопорядок на вулицях Києва

  Міліція не зафіксувала порушень серед мітингувальників біля ВР

  Трегедію в Одесі спровокували диверсанти РФ та корумпована міліція - СБУ

  Вибух в Одеському магазині міліція кваліфікувала як теракт