Виставку "Жертви Української повстанської армії" - не вдалося провести проросійським організаціям у Києві [відео]

  Виставку "Жертви Української повстанської армії" - не вдалося провести проросійським організаціям у Києві. На її презентацію - з`явилися двоє невідомих загримованих під мерців - в одностроях НКВС, які завадили проведенню мітингу, їх підтримали активісти ВО "Свобода". Ідеологічних противників розділила міліція. Як це було бачив Андрій Ковальов.

  Від самого ранку у Маріїнському парку - людно. Сотня активістів, що називають себе спортсменами, приїхала з Харкова та Одеси. У руках - прапори проросійських організацій та радянська символіка. Пояснити, що тут роблять - ледве можуть.

  Із собою привезли виставку й охорону для неї. 

  Євген Жилін, організатор виставки: "Мы хотим просто спрсить и поставить вопрос кардинально, - хто в стане являється героями? Или Ватутин и войска Красной армии, которые считаються освободителями, или же ОУН-УПА - которые убыли Ватутина".

  У натовпі несподівано з`являються двоє загримованих під мерців - в уніформі НКВС. Прийшли сюди:

  Чоловік: "Правду показать, полную картину. Какие на самом деле били жертви УПА. Потому что это не чесно. Вконце концов всех показывают, а нас нет. Мы самие настоящие жертви УПА".

  Організаторам виставки - такий перфоменс не до вподоби. Гостей - беруть у щільне кільце, і до стендів - не підпускають.

  На підтримку названих НКВС-ників - підтягуються Свободівці.

  Ігор Мірошниченко, народний депутат, ВО "Свобода": "Це документи фальшивки, це світлини зібрані за 10 -15 років війни. Вони видають це за жертви ОУН і УПА, але насправді значна частина тих людей, яких вони видають за жертв ОУН - УПА - це є жертви НКВДистів".

  Між мітингарями затівається штовханина. Ідеологічних противників - розділяє міліція.

  Силовики стягують до парку кілька автобусів "Беркуту". Тим часом проросійські активісти нашвидкуруч збираються, і навіть не відкривши своєї виставки, - рушають додому.

  Андрій Ковальов, Іван Довганик, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Новий альбом "Годі спати" презентував український козацький рок-гурт "Гайдамаки"
  Наступний матеріал
  Теракт на марафоні у США - є загиблі [відео]
  Теги:
  Loading...