Виставку тропічних метеликів презентували у Черкасах [відео]

  Виставку тропічних метеликів презентували у Черкасах. Унікальність експозиції у тому, що всі відвідувачі можуть не лише милуватися яскравими комахами, а й спостерігати за процесом перетворення лялечки у метелика. Можна навіть потримати екзотів у руках та погодувати їх.

  Зелено-смугастий метелик-павич, паперовий змій, пурпурна троянда, ластівчин хвіст, птахокрилка золотиста та мормони – усі ці екзотичні види метеликів оселилися у Черкаському зоопарку. Усього їх тут понад сотня. Найбільше – вихідців із Південно-Східної Азії та Центральної Америки.

  Марина Дмитренко, працівник зоопарку: "Цей метелик совине око. Чому так? Ви можете бачить, що на крилах у нього є такий малюнок, який нагадує око сови".

  Активні метелики лише кілька годин на день. А живуть декілька діб. Найстарішому мешканцю цього павільйону – трохи більше тижня. Попри це, кількість метеликів не зменшується. Адже колекція щодня поповнюється - просто на очах у відвідувачів.

  Євген Ван, директор Черкаського міського зоопарку: "Мы показываем весь цикл, к нам приезжают бабочки в виде куколок, они тут же на выставке выходят из куколок, набирают свой необходимый размер, увеличиваются крылья".

  Годують метеликів також разом із відвідувачами. Одні крилаті – харчуються фруктами самостійно, інші – потребують допомоги аби посмакувати нектаром.

  Марина Дмитренко: "Ми готуємо розчин меду, можно цукру, але мед краще. Обережно сажається метелик і голочкою обережно розмотується йому хоботок. Дуже така робота…. Не завжди це виходить, треба запастись терпінням".

  Відвідувачі від тісного спілкування із екзотами – у захваті.

  Наталя: "Абалдеть, просто класно! Чтобы еще и крылышки расправил, было бы вообще прекрасно. Интересно, замечательно, хороши сделали".

  Олеся: "Красиво, ми тут ще не були, в перший раз, літають красіво, доступно всім, можна гарно подивиться, роздивиться на них". 

  Триватиме крилата виставка у Черкасах до вересня. У майбутньому в зоопарку планують створити постійну  експозицію екзотичних безхребетних, плазунів та комах у одному павільйоні.

  Євгенія Підлісевич, Юрій Підлісевич, Черкаси, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Не зміг повторно пристикуватися до МКС російський вантажний корабель "Прогрес"
  Наступний матеріал
  Ветеринарна міліція викрила більш як сотню підпільних цехів [відео]
  Теги: