Виставка котів у Києві [репортаж, відео]

  У Києві вперше представили близько 10 порід рідкісних котів. На виставці публіці показали родину африканських короткошерстих Сококе. У світі всього близько 100 представників цієї породи.

  Схожі на ельфів рідкісні орієнтали вперше бачать таке скупчення людей. На виставці у кошенят дебют. Вони помітно нервують і тремтять. Господарі заспокоюють  своїх улюбленців забавкою.

  А цей мейн-кун, навпаки, цілком спокійний. У нього вже цих виставок було з 2 десятки. Кіт в Україні також рідкість, бо рудий. Хоча в сусідній Польщі його сородичів багато і майже всі велетні,- у два роки важать 10 кілограмів.

  Справжня зірка виставки - родина Сококе. Батьків із двома кошенятами з гордістю демонструє господарка Оксана. Хвалиться, таких у світі всього 100, а в Україні - 4.

  Собаки на виставці котів також рідкість. Кілограмовий той-тер`єр Боні в конкурсі участі не бере, а тільки підтримує учасників. 

  Глядачам екзотичне зібрання кішок сподобалося. Але, кажуть, - у власному домі тримали б радше звичайного кота породи  "Дворовий" або "квартирний".

  Даря Безродна, Олексій Іванченков, 5 канал


  Попередній матеріал
  У Лівії не припиняються бої
  Наступний матеріал
  Чеського силовика відсторонили від справ за обшук телеканалу
  Теги:
  Loading...